מכרות הגיר בחלם

 

אם ישנה הצדקה לכינוי "חוכמת חלם", כנראה שתמצאו אותה במכרות הגיר. תושבי העיירה המנומנמת חפרו מתחת לבתיהם, ולעיתים מתחת לבתיהם של השכנים, במטרה לדלות את הגיר מן הקרקע ולהשתמש בו לבניית העיר. אך תוצאות החפירה הבלתי מרוסנת לא איחרו לבוא - רחובות שלמים, על בתיהם, החלו לקרוס בזה אחר זה. כיום, בזכות מומחי כרייה מקרקוב, המצב הסתדר, וניתן להסתובב בעיירה בבטחה. הסיור במחילות שנותרו מהחפירות מזמנת הצצה להיסטוריה מעניינת, וגם הרפתקאה מפתיעה עבור הצעירים שביננו.

 

כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook