"טרם הייתי בכל

 מקום, אבל זה

 בהחלט נמצא

 אצלי ברשימה"

סוזן סונטאג

מי אני?

מדריך טיולים מוסמך עם ניסיון רב בשטח
בן למשפחה של חסידי אומות עולם

היה זה הטיול בקיץ 2006 ששינה לנצח את יחסי לארץ אבותי. אל לכם להתבלבל - לא היתה זו הפעם הראשונה בה ביקרתי במדינה, ובהחלט לא האחרונה.

 

הקשר שלי עם פולין טמון עוד בשורשי משפחתי - שני הורי אבי - סבי וסבתי - היו חסידי אומות עולם (כמו גם בנה החורג של סבתי, חצי אחיו של אבי). לעובדה זו לא ייחסתי חשיבות רבה עד אשר התערערו יסודות קיומי עם מות אבי, או אז התחלתי לחפור בנבכי ההיסטוריה המשפחתית. שיאו של החיפוש היה בביקור משפחתי בקרקוב - ביקור שלימים הבנתי כי יותיר את חותמו עליי לנצח.

 

כטיילן חובב, ספר הטיולים עב הכרס שלי כולל לא רק את פולין. עד כה הספקתי לבקר ב-3 יבשות ו-18 מדינות, והיד עוד נטויה. אך עם כל אהבתי למסעות ולגילוי מתמיד של מחוזות חדשים, מרבית החותמות בדרכוני כתובות בפולנית.

 

עם תחושת המיצוי של עיסוקי האקדמי, וחיפוש אחר מקצוע חדש - החלטתי על שילוב הביזנס עם הפלאז'ר ופניתי לעסוק בהדרכת טיולים בחו"ל. מהרגע הראשון היה ברור לי כי לא יהיה מדובר רק במקצוע, אלא בסוג של שליחות. הקשר ההדוק, והזיקה הרבה שיש לי לשתי המדינות - ישראל ופולין - הולידו בי את הצורך להציג בפני הישראלים את המדינה המרתקת באור שונה מזה בו אנו מורגלים לראותה.

 

 

 

 תהיו בקשר!

אם בא לכם להתייעץ, לשאול, לתפור מסלול במידותיכם, להזמין הדרכה או סתם להגיד דז'יין דוברי, אל תהססו ליצור קשר:

טלפון: 0048-534071545
Whatsapp: +972-544-759480
אימייל: adam@polin.co.il
ניתן גם להשאיר פנייה,
ואשתדל לחזור אליכם בהקדם:
כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook
Warsaw