פולין עם ילדים - תמיד תמצאו מה לעשות

 

אם בעבר הלא רחוק, וכיאה לרוח התקופה ההיא, הילדים היו פשוט נגררים אחרי הוריהם ליעדים פופולריים שעניינו בעיקר את ההורים וקצת פחות את הזאטוטים, פולין כיום מספקת שלל אטרקציות ייעודיות לטף. בנוסף לאתרים המספקים מקורות עניין יחודיים לילדים, גם באתרי הביקור האחרים ישנן התאמות לגילאים הצעירים. גם האקלים בפולין מסביר פנים כשמדובר בטיול עם הילדים. בחודשי הקיץ, הטמפרטורה בדרך כלל נעימה ואף פעם לא חם מידי להליכה ממושכת עם הדור הצעיר.

בטרם תתכננו את המסלול ואופי האטרקציות שהוא מזמן לכם, רצוי להחליט על  האזור בו תבקרו, ואז ללמוד על האתרים שמעניינים אתכם ובהם תוכלו לבקר.

פארק שלזיה
(קאטוביצה, שלזיה)
 

Silesia Park is a fantastic place to spend time with the kids. Apart from having a great time and enjoying the outdoors, Silesia Park is a great place to show the kids nature in action, teaching kids about the environment and showing them that the outdoors can be enjoyed all year round.

מוזאון הטכנולוגיה
(ורשה, מאזוביה)

מוזאון הטכנולוגיה של ורשה ממוקם במרכזה של העיר, בתוך ארמון התרבות והמדעים. המוזאון מציע תצוגות קבועות ומתחלפות, ואטרקציות נוספות כדוגמת פלנטאריום.

 

האקווריום
(קרקוב, מאלופולסקה)

Aquarium and Natural History Museum in Kraków (formerly the Museum of Natural Science Institute of Systematics and Evolution of Animals PAS) is public aquarium and museum at St. Sebastian 9th in Kraków, Poland.

אוניית המלחמה
"בליסקאביצה"
(גדיניה, פומרניה)

בליסקאביצה ("ברק" בפולנית) היא ספינת מלחמה פולנית ששירתה את חיל הים הפולני בזמן מלחמת העולם השנייה. היא משמשת כיום כמוזאון ימי, והיא למעשה המשחתת הותיקה ביותר הקיימת כיום בעולם.

 

כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook