קניות - כאן הכסף שלכם קונה יותר!

 

בתקופת הקומוניזם, המושג 'שופינג' היה זר לחלוטין עבור הפולנים. עם קריסת הגוש הקומוניסטי והמעבר לכלכלת שוק, השתנו פניה של פולין לנצח. כפטריות אחרי הגשם צצו ברחבי המדינה מרכזי קניות עצומים המתהדרים בשמות מוכרים, נוצצים ויוקרתיים.  מרכולי ענק שנפתחו תחת כל עץ רענן ברחבי הערים מציעים מוצרים מכל קצוות תבל. הוסיפו לאלו את שער החליפין האטרקטיבי, מדד מחירים נמוך ביחס לארץ, ואוכל טעים, עשיר ומשובח - והרי לכם חוויית שופינג אולטימטיבית, שתמיר את הדאגה מהחור בכיס לחור הנוסף שתאלצו לנקב בחגורה אחרי הביקור במדינה.

Factory URSUS
ורשה

רשת בינלאומית של אאוטלטים עם סניפים בכל רחבי המדינה. המתחם נגיש למדי ממרכז העיר.

Baltic Galery
גדאנסק

הסניף המקומי של רשת קניונים חדשה הפרוסה בכל רחבי המדינה.

 

M1 (אם ידן)
קרקוב

מרכז קניות גדול. נגיש באמצעות חשמליות מאזור העיר העתיקה. המרכז כולל חנויות ענק של רשתות בינלאומיות (Media Markt, Real, H&M) כמו גם חנויות בוטיק של רשתות מקומיות.

Alfa center
ביאליסטוק

מרכז קניות מודרני הכולל סניפים של מיטב הרשתות המוכרות. מספק חוויית קניות מהנה במזרח המדינה.

 

כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook