הפארק הלאומי טאטרה

זהו ללא צל של ספק הפארק הלאומי הפופולארי ביותר במדינה. כמות המבקרים בפארק מכל העולם ובכל עונות השנה מייצרות לחץ אקולוגי על הפלורה והפאונה של הפארק, ועומדים בראש סדר העדיפויות של האחראים על שימור הטבע במדינה.

הבסיס התיירותי של הפארק נמצא בעיירת הנופש זקופאנה, ומספר כפרי נופש קטנים נוספים בסביבה.

בין היעדים הפופולארים בפארק ניתן למנות את הרכבל לפסגת קספרוב (קספרובי ויירך), אגם מורסקי אוקו (והמסלול ממנו אל הפסגה הגבוהה ביותר ברכס - פסגת ריסי), הצלב על פסגת גייבונט, ועוד.

המלצה לטיולים בפארק ניתן למצוא כאן.

מפות לפארק:

כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook