ארמון זמויסקי

 

בעיירה קוזלופקה (Kozłówka) נמצא ארמון מרהיב - ארמון זמויסקי. משפחת זמויסקי לא היתה הבעלים הראשונים של הטירה, אך בהחלט הבולטים שבהם, ואלו האחראיים לשגשוגה. הארמון נבנה באמצע המאה ה-18. כיום משמש הארמון כמוזאון להיסטוריית המשפחה, וחדריו וקירותיו עמוסים בטוב טעם בתמונות ופריטים הקשורים למשפחה.

 

כיאה לארמון עשיר ומעוצב, תמצאו במתחם גם גנים מטופחים. במקום בו היו בעבר מגורי המשרתים ניתן למצוא תערוכה ייחודית במינה לאומנות סוציאל ריאליסטית.

כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook