נקודות עניין מיוחדות בפולין

 

כיאה למדינה בגודלה, עושר האתרים ומוקדי העניין בפולין הוא רב. הוסיפו על כך את גילה המופלג וההיסטוריה הסוערת - והיו בטוחים כי תמיד תמצאו מה לראות. להלן מופיעים מספר אתרים בהם אתם עשויים למצוא עניין מיוחד, המחולקים למספר קטגוריות - טירות וארמונות (יש מאות כאלו בפולין!), אתרים בעלי זיקה דתית, אתרים בעלי חשיבות היסטורית ותרבותית, מוזיאונים ויקבים ומבשלות בירה. אנחנו עובדים במרץ על מנת להרחיב את הקטגוריות ותוכנן.

על מנת לקרוא בהרחבה על האתרים, כנסו לקטגוריה המבוקשת.

כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook