להכיר את שלזיה לעומק - חלק א'

כבר מזה זמן רצינו להעמיק את היכרותנו עם איזורים קצת פחות מוכרים בפולין, ושלזיה תמיד נראתה כמו חבל ארץ מרתק במיוחד. מאחר ובמשך שנים היה האיזור בשליטה של עמים אחרים (בין אם בוהמיה או פרוסיה), אין ספק כי חלק לא מבוטל מהמקומות בהם ביקרנו היו בעלי אופי וניחוח זר. שלזיה מחולקת בין שלוש פרובינציות, כשאת עיקר הטיול עשינו בפרובינציית דולנו-שלונסק, היא המערבית מבין השלוש. באמצעית - שלונסק-אופולסקי ביקרנו במהלך יום אחד (היום השני), וגם את פרובינציית שלונסק מיצינו ביום אחד (היום הראשון), מטעמי מסלול הטיול, ולא עקב מיעוט באטרקציות תיירותיות. להלן נצרף את עיקרי המסלול שעשינו. בשל אורכו, יתחלק הפוסט לשלושה חלקים. בחלק הראשון נפרט את המקומות בהם ביקרנו וישנו עד לעמק קלודצקו שבפרובינציית דולנו שלונסק. החלק ה

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook Basic Square
כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook