לטיול יומי יצאנו - חלק ראשון בסדרת פוסטים

ימינו ימי קורונה הם, וטיול בפולין נשמע כמו חלום רחוק או בדיחה עצובה. הכל נכון. אבל אין הדבר מחייב המנעות מתכנון או לכל הפחות מקריאה אודות המדינה. לכן החלטנו לפנק אתכם בסדרת פוסטים שתשמש אתכם בעתיד לצורך תכנון טיולכם, ולשזוף את עיניכם במראות קסומים בהווה. אין ספק שעבור רבים, עריה הגדולות של פולין, ובראשן ורשה הבירה, מהוות את היעד העיקרי לביקורם בפולין. חלקכם ודאי נסעו לקרקוב, בין אם ישירות או ברכבת מוורשה. עוד פחות מכם "התפרעו" והחליטו לתור פנינים נוספות בפולין, כדוגמת גדאנסק, לובלין וורוצלאב. כולן, אגב, נהנו מחיבור תעופתי ישיר מתל אביב בימי השיא של התיירות הישראלית-פולנית. בפוסט הראשון שלנו, החלטנו להתמקד באיזור ורוצלאב דווקא. בעוד שהעיר וסביבותיה החליפו שליטים ובעלים חדשות לבקרים, בימינו אי

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook Basic Square
כל הזכויות שמורות

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.
כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד אסור בהחלט.

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לבעל העמוד, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מבעל העמוד. כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם.

 

השימוש במידע שבאתר היא באחריות המשתמש בלבד. באחריות המשתמש לוודא את תקינות המידע ונכונותו לפני השימוש בו.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!
  • Instagram
  • Google+ Clean
  • facebook